Vilniaus Verslininkų Draugija [27.05]

Vilnus

27 May 2019 // 19:00 EET

Tell your friends:

mBooked.com, Vilniaus Verslininkų Draugija [27.05], Vilnus, Business Association

Didžiausia verslininkų, vertinančių krikščioniškas vertybes versle, bendruomenė kviečia Jus į atvirą Vilniaus verslo asociacijos susitikimą.


Specialusis verslo pusryčių svečias bus Jan Mikołuszko.


Didžiausias „Unibep“ bendrovės akcininkas iš „Bielsk Podlaski“. Tai viena svarbiausių šalies statybos įmonių ir tuo pačiu metu didžiausia Lenkijos statybos paslaugų eksportuotoja. Bendrovė datuojamas 1950-aisiais. Pirmiausia tai buvo valstybinė, vėliau komunalinė, ji priklausė didelei užsienio bendrovei. 2002 m. Lenkijos savininkai juos sėkmingai atgavo. Tuo metu „Unibep“ turėjo dešimtys milijonų pajamų per metus ir dirbo šiek tiek daugiau nei 100 darbuotojų. Šiandien kompanija dirba daugiau nei 1300 žmonių. Kasmet ji gauna 1 200 mln. PLN pajamų. Per pastaruosius kelerius metus bendrovė „Bielsk Podlaski“ sostinėje pastatė daugiau kaip 50 gyvenamųjų namų. Pirmaujantiems kūrėjams ji suteikė daugiau kaip 14 000 butų. Be to, „Unibep“ taip pat kuria filharmonijas, parodų sales ir viešbučius. Jis taip pat remiasi užsienyje, daugiausia Rusijoje, Vokietijoje ir Norvegijoje. Nuo 2008 m. Unibep yra įtrauktas į Varšuvos vertybinių popierių biržą. Bendrovės vertinimas yra apie 500 000 000 PLN. Jan Mikołuszko yra bendrovės stebėtojų tarybos pirmininkas.


JAN MIKOŁUSZKO: Białystoko technologijos universiteto Statybos fakulteto absolventas. Per savo profesinę karjerą jis vadovavo „Unibud“, „Budimex Unibud“ ir buvo „Budimex Dromex“ viceprezidentas. Nuo 2003 m. Vienuolika metų - statybos bendrovės „Unibep S.A.“ prezidentas ir pagrindinis akcininkas. Bielsk Podlaski. Nuo 2014 m. Birželio mėn. „Unibep S.A.“ stebėtojų tarybos pirmininkas. Lenkijos statybos eksportuotojų klasterio pirmininkas. Apdovanojimų pelnęs verslininkas, be kita ko, yra Palenkės vaivadijos garbės ambasadorius, Bielsko Podlaski miesto garbės pilietis ir Podlasijos vaivadijos 10-osioms metinėms. Privačiai - sporto entuziastas ir socialinis darbuotojas.


UNIBEP S.A. - yra viena iš pirmaujančių šalies statybos bendrovių ir didžiausia Lenkijos statybos paslaugų eksportuotoja. Bendrovė pasiekė sėkmės dėl savininkų, puikių darbuotojų žinių, aistros ir ryžto. Šiandien bendrovė yra viena didžiausių statybos įmonių Lenkijoje ir viena iš nedaugelio įmonių, turinčių daugiausia Lenkijos kapitalo. Jis veikia įvairiuose statybos pramonės segmentuose. Tai ne tik generalinis rangovas Lenkijoje, ir užsienyje (veikia Rusijos, Baltarusijos ir Vokietijos rinkose), bet taip pat turi didžiausią modulinių namų gamyklą Lenkijoje (parduoda juos Norvegijai, Švedijai, Danijai, ir netrukus taip pat galima ir į kitas šalis). Europos), veikia kelių inžinerijoje (stato kelius daugiausia Podlasijos vaivadijoje), o per savo įmonę „Budrex-Kobi“ perkelia ir atnaujina tiltus visoje šalyje ir per savo dukterinę įmonę vykdo nekilnojamojo turto vystymą Varšuvoje ir Poznanėje.
Verslo draugijos yra tinklų klubai, suburiantys visų pramonės šakų verslininkus, vadovus ir laisvai samdomus darbuotojus. Reguliarūs susitikimai leidžia gauti kontaktus, teikti rekomendacijas, mokyti ir skatinti įmones. Mes rūpinamės narių pasitikėjimu ir atranka pagal etiką ir gerą reputaciją.Verslo asociacijų pusryčiai yra puiki galimybė keistis patikimais kontaktais kaip tinklo sesijų dalis ir didinti jų kompetenciją kaip mokymo sesijos dalį. Verslo pusryčių metu sukūrėme idealią erdvę, kad galėtume kurti ir palaikyti pasitikėjimu ir rekomendacijomis pagrįstus verslo santykius. Tai yra susitikimai, skirti verslininkams, kurie orientuojasi į abipusių ryšių profesionalumą ir ilgaamžiškumą.
Nuoširdžiai kviečiame Jus į Siedlce ir apylinkių verslininkų susitikimą. Mes norime, kad jūsų įmonė, bendradarbiaudama su verslininkais, kurie dalijasi ir vertina tas pačias vertybes, sukurs tikrą konkurencinį pranašumą.


jeigu:

- turite įmonę

- valdyti

- gaminate

- Jūs parduodate

- ieškote darbo kaip laisvai samdomas darbuotojas

- ieškote naujų sutarčių


Mes garantuojame įkvepiantį susitikimą su vertingais verslininkais. Prašome nuimti savo vizitines korteles ir paruošti savo įmonės pristatymą.


Registracija gali būti atlikta per šį puslapį.

 

Data: Gegužės 27 diena

Laikas: 19:00 (Lietuvos laiku)

18:00 (Lenkijos laiku)

Vieta: Novotel Vilnius Centre,

Gedimino pr. 16

Jeigu turite klausimų, kreipkitės:

Michał Osiej

m.osiej@towarzystwabiznesowe.pl

Tel.  +48 535 050 590

Novotel Vilnius Centre

Gedimino pr. 16,

Vilnus

Get in Touch

The Business Association is an initiative that connects entrepreneurs who hold conservative values so that they can help one another grow their businesses.

Follow us: