Vilniaus Verslininkų Draugija [17.06]

Vilnus

17 Jun 2019 // 19:00 EET

Tell your friends:

mBooked.com, Vilniaus Verslininkų Draugija [17.06], Vilnus, Business Association

Jei norite, kad Vilniuje būtų sukurta klestinti krikščionių verslininkų grupė ir norėtumėte dalyvauti kuriant tokią verslo bendruomenę - šis susitikimas skirtas Jums.

Susitikimo metu sužinosite kas yra mūsų organizacija, kaip ji veikia ir kokie jos prieoritetai. Galėsite užduoti klausimus ir gauti mūsų rekomendaciją.

Jau 8 metus Verslo Draugijos organizuoja networking'o susitikimus verslininkams.

Šiuo metu mes jungiame daugiau nei 400 narių iš kelių miestų visoje Lenkijoje.

Norime praplėsti mūsų terpę, atidarydami naujas grupes tuose miestuose, kuriuose dar neturime reguliarių susitikimų.

 

Renginio metu sužinosite:

kokią naudą suteikia tinklų kūrimas versle

-  kokiu būdu panaudoti santykių kūrimą ir kontaktų tinklų kūrimą, plečiant savo verslą

ką galite padaryti, kad sukurtumėte verslo grupę Vilniuje

 

Daugiau apie verslo draugijas:

Verslas + Vertybės + Networking'as

Verslo Draugijos tai organizacija vienijanti lenkų verslininkus, kuriems svarbios vertybės, verslas ir networking'as.

Vertybės, kurios yra mums svarbios tai šeima, tėvynė, sąžiningumas bei krikščioniški idealai vykdomi per kasdieninę veiklą, verslą bei visuomenišką veiklą. Pagrindinis mūsų susitikimų tikslas yra mūsų įmonių apyvartos didinimas, norime kurti verslininkų bendruomenę, padėti vieni kitiems bei vystyti verslo valdymo sugebėjimus. Visą tai remiasi networking'u, t. y. gerų žmonių tinklų kūrimo menu, kuriuo dėka yra galimas bendras įvairių formų kapitalo augimas – nuo kultūrinio, visuomeninio iki finansinio, paremto pasitikėjimu.


Specialus svečias: Nikodem Multan - Ecovis Milczarek i Wspólnicy Kancelaria Prawna

Specializacijos:

Civilinė teisė, ypač prekybos sutartys, darbo tesiė, statybų teisė, energetikos tesisė, atsinaujinančios energijos tesisė, administracinė teisė, administracinė  procedūra ir administracinė – teisinė, teisiniai ginčiai ir arbitražai.


Patritis:


2008 jis buvo įrašytas į juridinių konsultantų sąrašą ir tapo advokatų kontoros Ecovis Milczarek ir Partneriai Sp.z.o.o.  partneriu. Jis buvo teisinių patarėjų ir stažuotojų teikiančių teisinę pagalbą MPWiK SA komandos narys Varšuvoje, kur dirbo su prekybos sutartimis ir ir viešaisiais pirkimais. Dalyvavo daugelyje statybos projektų, susijusiu su  vėjo jėgainėmis. Jis teikė tesines paslaugas daugelio ūkio subjektų perėmime ar pertvarkoje. Veda ieškinių dėl statybos procesus, kur ginčo suma yra skaičiuojamas milijonais zlotų. Jis yra reguliarusis Apygardos Advokatų Rūmų Varšuvoje, taip pat rengia kandidatus advokatūros egzaminams. Darbas banko būstinėje, paskolų ir garantijų skyriuje, po to kredito rizikos skyriuje, dalyvavimo M & A-ah, ir įmonių transformacijų, taip pat nuolatinis, ilgalaikis bendradarbiavimas su generaliniais ir finansinių bendrovių direktoriais, davė jam tinkamą pasiruošimą teikti paslaugas konsultavimo ir įmonių restruktūrizavimo srityse.

 

Data: Birželio 17 diena

Laikas: 19:00 (Lietuvos laiku)

18:00 (Lenkijos laiku)

Vieta: Novotel Vilnius Centre,

Gedimino pr. 16

Jeigu turite klausimų, kreipkitės:

Michał Osiej

m.osiej@towarzystwabiznesowe.pl

Tel.  +48 535 050 590

Novotel Vilnius Centre

Gedimino pr. 16,

Vilnus

Get in Touch

The Business Association is an initiative that connects entrepreneurs who hold conservative values so that they can help one another grow their businesses.

Follow us: