Львівське бізнес-товариство

Львів

17 Dec 2018 // 18:00 EET

Tell your friends:

mBooked.com, Львівське бізнес-товариство, Львів, Towarzystwa Biznesowe SA

Якщо Ви бажаєте створити успішну групу християн-підприємців у Львові та взяти участь у створенні такої ділової спільноти - ця зустріч для Вас.


На засіданні Ви отримаєте інформацію про нашу організацію, про її роботу та пріоритети. У Вас буде можливість задавати питання та отримати наші відповіді.


Протягом вже восьми років наше товариство організовує нетворкінг для підприємців. Ми нараховуємо понад 400 членів у понад десяти містах Польщі.


Ми плануємо розширити наше середовище, відкриваючи нові групи в країнах і містах, де наразі не проводяться регулярні зустрічі.


Towarzystwa Biznesowe SA - це організація, яка об'єднує польських підприємців, для яких важливі цінності, бізнес та нетворкінг.

Цінності, які для нас важливі - це сім'я, батьківщина, чесність і християнські ідеали, які ми втілюємо в повсякденній роботі, діловій та соціальній діяльності. Основною метою нашої зустрічі є збільшення оборотів наших компаній. Ми прагнемо створити співтовариство підприємців, допомагати один одному і розвивати конкретні навички необхідні для ведення бізнесу. Все це базується на нетворкінгу, тобто мистецтві створення мережі доброзичливців, завдяки яким стає можливим загальне зростання усіх форм капіталу - культурного, суспільного та фінансового основаних на довірі.

На зустрічі Ви дізнаєтесь:


- які переваги має нетворкінг у бізнесі

- яким чином можна налагоджувати зв'язки та створювати мережу контактів для розвитку Вашої компанії

- що Ви можете зробити у напрямку створення бізнес-групи у Львові


Дата: 17.12.2018

Час: 18:00

Місцe: Готель «Жорж», м.Львів, пл. Міцкевича, 1. (центр) - «Блакитна Зала»


Антоні Тишка

a.tyszka@towarzystwabiznesowe.pl

Tel. +48 505 941 707Готель «Жорж»

м.Львів, пл. Міцкевича, 1,  (центр) - «Блакитна Зала»,

Львів

Get in Touch

The Business Association is an initiative that connects entrepreneurs who hold conservative values so that they can help one another grow their businesses.

Follow us: